úvodní » Zážitkové akcie


Mobilné planetárium ako zážitková akcia pre širokú verejnosť

VYUŽITE SFÉRICKÉ PREMIETANIE NA PLANETÁRNEJ KUPOLE AKO ZÁBAVNO-VZDELÁVACIU AKCIU PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ! PREMIETAME AJ VONKU!

 Mobilné planetárium ponúka svoje služby aj

- organizátorom detských táborov a akýchkoľvek iných zábavných a vzdelávacích aktivít pre deti, vrátane napríklad tzv. prímestských táborov
- ako zábavnú atrakciu na firemné večierky a narodeninové oslavy
- organizátorom veľkých výstav a veľtrhov pre širokú verejnosť
- ako kultúrnu vložku na obecné slávnosti, hody a festivaly

Sme schopní prísť za Vami kamkoľvek, do hôr aj k rieke, na lúku i do lesa. Nie je pre nás problém prísť ani do tých najzapadnutejších a ľuďmi zabudnutých prázdninových kútov a na akciu akéhokoľvek typu. Jediné, čo potrebujeme a bez čoho sa nezaobídeme, je pripojenie na elektrickú sieť. 
Premietanie spájame s rôznymi súťažami, workshopmi a tvorivými dielňami. (Záleží napr. na tematike konkrétnej akcie či inak bližšie špecifikovanému želaniu organizátorov.)

VONKAJŠIA PLANETÁRNA KUPOLA

V teplých mesiacoch sa dá využiť aj vonkajšia projekčná technika a uskutočniť program s Mobilným planetáriom aj v exteriéri. Na objednanie vonkajšieho planetária je treba objednať aspoň 3 premietacie hodiny, to znamená, že minimálna cena je 300   za organizáciu programu. 

Navštívili sme už napríklad detské festivaly, vytvárali sme sprievodný program k predvolebnej kampani, zábavný program na firemných večierkoch alebo veľkých výstavách či veľtrhoch. Minulý rok sme napr. vytvárali sprievodný program na Dni knihy v Avion Shopping Parku v Ostrave, na Festivale hračiek na ostravskom Výstavisku na Černej louke alebo na výstave PRO MODEL na olomouckom výstavisku Flora. Na poslednej spomenutej výstave sme počas jej konania obslúžili za tri dni 650 divákov.

Referencie poskytneme na požiadanie.

Na veľkých výstavách a akciách pre širokú verejnosť sa dá program Mobilného planetária buď:

A) na mieste prispôsobiť náhodne vytvorenej skupine alebo
B) sa môžeme s organizátorom vopred dohodnúť na nejakom „rozvrhu“ našich jednotlivých filmových programov - s tým, že si potom organizátor môže tento rozpis uvádzať vo svojich propagačných materiáloch, a diváci teda potom chodia vždy už priamo na ten film, pre ktorý sa rozhodli na základe napr. určitých katalógov celej výstavy.

Pre každú zážitkovú akciu alebo výstavu vytvárame špeciálnu cenovú ponuku.

Ak chcete vytvoriť individuálnu cenovú ponuku pre Vašu akciu, kontaktujte nás na čísle +421 948 758 478.

V letných mesiacoch premietame aj vonku.